KAYSERİ
KAYSERİ | ULAŞIM SİSTEMLERİ
İlimizde toplu taşıma, Kayseri Büyükşehir Belediyesi denetiminde olup, Toplam 580 araç ile ulaşım sağlanmaktadır.

Hafif Raylı Sistemde ise 419 adet turnikemiz işlem gerçekleştirmektedir.
KAYSERİ | ÖDEME SİSTEMLERİ
2009 yılında faaliyete başladığımız Kayseri’de;1 kişiselleştirme merkezi,30 adet gişe, 23 kiosk, 488 adet bayi ile hizmet vermekteyiz.

• Bilet Bayisi
• Dolum Bayisi
• Aktif38 Kart Bayisi
• E-Pos bayileri


Kayseri şubemizce satışı gerçekleştirilen Aktif 38 kartlar ile hem şehir içi ulaşım sağlanmakta hem de Aktif 38 kart sahipleri bu kartlar ile alış veriş yapabilmekte ve üye işyerleri ile anlaşmamıza bağlı olarak indirim kazanmaktadırlar. Bu Bağlamda;

• Kayseri Büyükşehir belediyesi, Melikgazi Belediyesi, Kocasinan Belediyesi, Talas Belediyesi, Melikgazi Belediyesi, Hacılar Belediyesi, Kaski, Organize Sanayi Bölge Müd. Personeli ve özel sekörde faaliyet gösteren bir kaç firmanın personellerinin Aktif 38 kartlarına (ortalama 3000 personel) her ay düzenli olarak yol üceti yüklenmekte ve bu kartların harcama veya ulaşımda kullanılması sağlanmaktadır.
• Tüm Aktif38 kart sahipleri ilimizde anlaşmalı olduğumuz firmalarda, Aktif38 kartlarına yükledikleri tutarlar ile alış veriş yapabilmekte ve üye işyeri ile yapılan anlaşma gereğince % olarak indirim almaktadır.
• E-Pos uygulaması ile, E-Pos üye işyerlerinde; Fatura tahsilatı, Kontör satışı ve Katalog ürün satışı, sigorta poliçesi gibi işlemler yapılmaktadır.
KAYSERİ | AKILLI ŞEHİR ÇÖZÜMLERİ
ANADOLU HARİKALAR DİYARI-HAYVANAT BAHÇESİ
180 dönüm arazi üzerine kurulu olan Anadolu Harikalar Diyarı Hayvanat Bahçesi’nde 10 adet turnike ile hizmet vermekteyiz. Kart38 ve ya Aktif38 kartları ile bu tesislere giriş yapılabilmektedir.

BUZ PATENİ PİSTİ
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Anadolu Harikalar Diyarı’nda bulunan Buz pateni pistinde Aktif38 ve Kart 38 kartları ile bu tesislere giriş yapılabilmektedir.

KAYBİS
Kayseri’de 25 Adet KAYBİS istasyonu ve 300 adet bisiklet bulunmaktadır.
Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete konulan KAYBİS uygulaması, kontaksız kartlar ile, çeşitli bölgelere yerleştirilen bisikletlerin bir ücret karşılığında kullanılmasını sağlamaktadır. Bu bisikletleri kullanmak isteyen müşteri, Kart38 işlem merkezine müracat ederek, KAYBİS TAM veya KAYBİS indirimli kart almakta ve bu karta yapacağı yükleme ile bisikletleri kullanabilmektedir. Ayrıca KAYBİS kart sahipleri, Bu kartları Toplu taşımada da kullanabilmektedir.

Bisiklet
Kayseri’li vatandaşların kullanımı için hazırlanan bisikletler; Aktif38 ve Kart 38 kartları ile ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.